Ubytování v Řecku

Máte dobré nebo naopak špatné zkušenosti s ubytováním v Řecku? Máte nepěkné vzpomínky na některý hotel, penzion, nebo hostel? Chcete varovat ostatní turisty. kteří se chystají do Řecka před nesolidními ubytovateli? Nebo naopak chcete upozornit na nějakou výjimečnou nabídku, dobrou zkušenost, příjemný zážitek? Napište mi na e-mail uvedený v patičce (dolní části) této stránky a já se postarám o publikaci vašich zkušeností s ubytováním v Řecku. Zážitky je možné také vkládat přímo tady.

Nabízíte ubytování v Řecku?

Pokud provozujete ubytovací zařízení specializované na české nebo slovenské zákazníky v Řecku, nabízíte něco výjimečného, např. česky hovořící obsluhu, slevy, speciální podmínky apod. pak mne kontaktujte a já vám rád zajistím propagaci vašich služeb, např. pomocí newsletteru zasílaného registrovaným čtenářům/uživatelům webu.

Alternativně je možné ubytování v Řecku objednat také na Limba.com, přímo na Booking.com nebo si najít kompletní dovolenou či zájezd na INVIA, XML výstupy výběru dovolených v Řecku jsou k dispozici i na tomto webu na stránce dovolená v Řecku.

webmaster:email webmaster řecko.net